Ana sayfa Gündem 19 yaşındaki genç kadın nikahsız eşi tarafından öldürüldü

19 yaşındaki genç kadın nikahsız eşi tarafından öldürüldü

811
0

Adana’nın Kozan ilçesi Tufanbey Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddialara göre daha henüz 15 yaşında iken kendisinden 6 yaş büyük olan Sezer Ç.’ye kaçarak birlikte olmaya başlayan Melike Demirci’nin bu beraberliğinden bir kız çocuğu dünyaya geldi. Çiftin çocukları dünyaya gelmesine rağmen nikahsız beraberliklerini sürdürürken çift arasında şiddetli geçimsizlik nedeni ile sık sık aralarında tartışmalar yaşanmaya başladı.

Cinayet işlenirken 3 yaşındaki çocukları evdeydi

Çiftin aralarındaki geçimsizliğin artması üzerine Melike Demirci 3 yaşındaki kızını da alarak baba evine geri döndü. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra Sezer Ç. barışmak için Melike Demirci’yi telefonla çağırarak evine çağırdı. Melike Demirci nikahsız yaşadığı Sezer C.’nin evine geldi. Evlerinin önünde konuşmaya başlayan çift arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Sezer Ç. üzerinde taşıdığı bıçakla Melike Demirci’yi bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Kurtarılamayarak hayatını kaybetti

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin Melike Demirci’ye yaptıkları ilk müdahalenin ardından Melike Demirci ambulansla Kozan Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Melike Demirci, kaldırıldığı Kozan Devlet Hastanesi’nde doktorların yaptıkları tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Melike Demirci’nin cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Morguna kaldırılırken acı haberi alan yakınları hastaneye akın ettiler. Polisler cinayet şüphelisi Sezer Ç.’nin yakalanması için çalışmalara başladı.

Sezer Ç.’nin, Melike Demirci’yi öldürdüğü anlarda çiftin çocuklarının evlerinde bir odada olduğu öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here