Ana sayfa Moda 2022 Prenses Gelinlik Modelleri

2022 Prenses Gelinlik Modelleri

285
0

Çocukluğundan itibaren evlilik çağına gelene kadar birçok kişinin hayali düğününde, Prenses gelinlik modeli giymeyi hayal etmiştir. Prenses gelinlik modeli yani kabarık gelinlik modeli birçok kişi tarafından oldukça beğenilmektedir. Bütün gelinlik modellerinde olduğu gibi prenses gelinlik modellerinde de gelinliğin kişinin vücut hatlarına ve boyuna uyması gerekmektedir.

Prenses gelinlik modellerinin en iyi taraflarından biri: Neredeyse bütün vücut şekillerine uygun olmasıdır. Vücudunuz ister uzun boylu olsun ister kısa boylu ya da kilolu veya zayıf olsun ya da kalçalarınız ve baldırlarınız kalın olsun bunların pekte bir önemi yoktur. Prenses gelinlik modelinin kabarık olmasından dolayı bu bölgeleriniz gözükmeyecektir. Prenses model gelinlikte asıl dikkat etmeniz gereken konu gelinliğinizin üst bölgesini doğru seçmeniz gerekmektedir.

Prenses gelinlik modeli giyecek olan kişilerin vücutlarının üst kısmı ince ve göğüsleri de küçük ise üst kısımları drapeli gelinlikleri tercih etmeleri gerekmektedir. Bir diğeri ise kolları ince olan gelin adayları içinde takma kol, düşük kol veya truvakar kol kullanarak bu sorunlarına çözüm bulabilirler. Bel bölgeleri geniş olan bayanlar ise gelinliğin eteğinin ön ya da arka kısımlarından ”V” kesimi yaptırarak bel kısımlarının olduğundan ince görünmelerini sağlaya bilirler. Boyları kısa olan bayanların yapması gereken ise belden aşağıya doğru bollaşan gelinlikler tercih etmelidirler.

Boyları uzun olan bayanların yapması gereken ise uzun boya sahip olan bayanların bacak boyları da uzun olduğu için bel bölgesin den biraz daha aşağıda bollaşan modelleri seçmeleri gerekmektedir. Prenses model gelinliklerde iç çamaşırı seçimi yapılırken aşırı derecede sıkan ve rahatsızlık hissi veren korseler kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine yarım ya da bel bölgenizde biten korseler ideal olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here