Ana sayfa Magazin 80 yaşındaki kocasından 4-5 tane çocuk istiyor!

80 yaşındaki kocasından 4-5 tane çocuk istiyor!

724
0

“Hayat Devam Ediyor isimli dizide çocuk gelin “Hayat” karakterini canlandıran 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, ABD’de kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli biriyle evlendi. Miraloğlu’nun evliliği sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve büyük tepki topladı. 80 yaşındaki adamla ABD vatandaşlığı için evlendiği iddia edilse de tepkiler dinmek bilmiyor.

Miraloğlu, ağustos ayında verdiği röportajda söylediği sözlerle de gündeme gelmişti.

Miraloğlu, Ağustos ayında yani bundan iki ay önce Onur Akay Medya yazarı Ülkü Gözen Stewart’la röportaj gerçekleştirmişti. ABD’de yapılan röportajda Miraloğlu, hayatında biri olup olmadığı yönündeki soruya, evlenip ayrıldığını, yeniden evlenmeyi düşündüğünü söyleyerek cevap vermişti.

Bir yandan işini yapıp 4-5 çocuğunun olmasının kendisini çok mutlu edeceğini söyleyen Miraloğlu, yaptığı iş dolayısıyla bunun olmasının çok zor olduğunu, ancak imkansız olmadığını açıklamıştı.

80 yaşındaki bir adamla nikah masasına oturan Meltem Miraloğlu’nun sözleri, evliliğin ardından tekrar gündeme geldi ve eleştiriler birbiri ardına sıralandı. Miraloğlu’nun hem evlilik hem de istediği çocuk sayısı ile ilgili yaptığı açıklamayı duyanlar, bu isteğinin 80 yaşındaki biriyle olmasının zor olduğu yorumunu yaptı.

İki hafta önce 80 yaşındaki Patrick isimli adamla evlenen Meltem Miraloğlu, yükselen tepkiler üzerinde bir TV programına katılarak, yaş farkının öneminin olmadığını, kocasının genç bir kalbinin olduğunu söylemişti, Servetinin ve ABD vatandaşlığının önemli olmadığını söyleyen Miraloğlu, birbirlerine ilk görüşte aşık olduklarını açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here