Ana sayfa Magazin Acun Ilıcalı bastı cezayı

Acun Ilıcalı bastı cezayı

246
0

Survivor Türkiye 2021 belki de son yılların yarışmacıların en çok ceza aldığı yarışma olacak.  Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir bölümde eleme konseyinde İsmail Balaban’a verilen ceza damga vurdu. Balaban oyun alanın bulunduğu bölgede bulduğu bir yiyeceği uyarılara rağmen yiyerek tarihi bir ceza aldı.

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada “İsmail oyun alanında yiyecek birşeyle buluyor. Kameralar kayıtta olduğu esnada bizim kameramanımız İsmail’e yememesi konusunda uyarılarda bulunmasına rağmen İsmail ise çok aç olduğunu söyleyerek bunu yiyor. Bu hiç başıma gelen bir durum değil. Görevli uyardığı halde İsmail bunu yiyor. Kamera kayıttayken görevli sana yememeni söylüyor. Sen de kayıtta olduğunu bile bile bunu yiyorsun” dedi.

İsmail Balaban ise söz alarak kendisini “Burada herkesin en çok zorlandığı şey açlık. Ödül oyununu kaybedince kampa gittim ve sonrasında odun aramaya dolaşmaya çıktım. Oyun alanına yakın bir yerde yiyecek bulup kampa geldim. Oradaki görevli beni gördü. Yememiştim ama yanında kamerası vardı. Yemeden ceza alacağımı düşünerek bende yedim” dedi.

Bu açıklamalar sonrasında Acun Ilıcalı “Sen kameralar varken ve sana uyarı yapılmasına rağmen bulduğun yiyeceği yedin. Bu aslında bir mesajdır ‘bakın ben işte böyle yedim’. Belki çaresizlik yüzünden yaptın ama biz seyircimizin güvenini sarsamayız. Bundan sonraki 3 yarışmada yoksun, 3 yemek ödülünü de yemeyeceksin. Gerekirse gidip avlanacaksın. Dayanamıyorsan da dayanan devam edecek” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here