Ana sayfa Magazin Altınoluk Kenan Doğulu ile bayramın ilk gecesini kutladı

Altınoluk Kenan Doğulu ile bayramın ilk gecesini kutladı

685
0

Bayramın ilk günü Altınoluk Amfi Tiyatro’da Kenan Doğulu Kerki Solfej açıkhava konserleri kapsamında hayranları ile buluştu. Kenan Doğulu hayranları bayramı ünlü sanatçı ile kutlamak için Altınoluk’taki açıkhavaya konserine koştu.

Altınoluk’ta Kenan Doğulu’nun konserini izlemeye gelenler arasında yaşları 10 ile 15 arasında değişen çocuklar da vardı. Konserinde bir çok çocuk seyircisi gören Kenan Doğulu Doğulu “ Bu akşam ne kadar çok çocuk konuklarımız varmış. O zaman bütün şarkılar çocuklar için” diyerek konserine gelen müzikseverlerden büyük alkış aldı.

Kenan Doğulu konserinde bir ara Kaz Dağları’yla ilgili üzüntüsünü de dile getirirken “Şu an çocuk olanlardan çok özür diliyoruz. Umarım onlar büyüyünce bu gibi hatalara düşmezler” dedi.

Kenan Doğulu sahnede kaldığı yaklaşık 3 saat süren konserinde güçlü yorumu, sahne enerjisi ve hareketli şarkıları ile kendisini izlemeye gelen konuklarına adeta kendisine hayran bıraktı. Konserinde bir çok şarkısını kendisini izlemeye gelen konukları ile beraber seslendiren ünlü sanatçı konserini bitirdi. Konserin bitimi sonrasında konseri izleyen müzikseverlerin yoğun alkışları altında tekrar sahneye gelerek yaptığı bis ile konserini bitirdi.

Kenan Doğulu’nun Kerki Solfej ile gerçekleştirdiği Ege konserleri hız kesmeden devam ediyor. Doğulu, 14 Ağustos Çarşamba Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, 15 Ağustos Perşembe Kuşadası Amfi Tiyatro, 17 Ağustos Cumartesi Datça Amfi Tiyatro, 18 Ağustos Pazar Bodrum Antik Tiyatro, 27 Eylül Cuma Denizli Açıkhava Tiyatrosu ve 28 Eylül Cumartesi İzmir Fuar Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here