Ana sayfa Magazin Annem filmine Candan Erçetin’den klip

Annem filmine Candan Erçetin’den klip

916
0

Bu yılın en iddialı yerli filmlerinden biri olarak yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı başrollerinde Sumru Yavrucuk, Itır Esen, Özge Gürel, Tuna Orhan, Fulya Özcan, Tuğçe Karabayır, Sercan Badur gibi isimler rol almıştı.

20 Eylül günü vizyona girerek sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan “Annem” adlı sinema filmin video klibi yayınlandı. “Annem” adlı sinema filmi ile beraber Candan Erçetin’in yüreklerimizi titreten Annem adlı şarkısı da kliplenmiş oldu.

Yaklaşık 20 yıl önce Candan Erçetin tarafından seslendirilen sözleri Zeynep Aylin Atalay’ın yazdığı, düzenlemesini Alper Erinç’e ait olan şarkının müziğini de Candan Erçetin kendisi yapmıştı. Aradan geçen 20 yıla rağmen hala dinlenen ve müzik dünyamızın unutulmaz eserlerinden biri olan Annem adlı şarkıya yeni sözler eklenerek tekrar Candan Erçetin tarafından tekrar yorumladı.

Annem filminin tanıtımı ve yeniden düzenlenen Annem adlı şarkının klip çekimleri için Candan Erçetin doğup büyüdüğü kendi memleketi Kırklareli’nde kameralar karşısına geçti. Sinema filmi kalitesinde ve tadında çekilen klibin yönetmenliğini Annem filminin yönetmeni Mustafa Kotan yaparken klip çekimleri için Kırıkkale’nin Alpullu ilçesinde bulunan tren istasyonun tarihi dokusunda yapıldı.

Çekilen video klip tüm dijital platformlarda yayına girerken Candan Erçetin “ Uzun bir aradan sonra tekrar aynı şarkının sözlerine biraz ekleme yaptık ve bu şarkımıza ve filmimize destek olması için ciddi bir çalışma ile güzel bir video klip çektik. Klip çekimlerimizde duygusal anlar yaşadık. Klibin benim doğup büyüdüğüm yerlerde çekilmiş olması da benim için ayrı bir önem taşıyordu. Annem filminin seyirciden hak ettiği değeri görmesini çok istiyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here