Ana sayfa Magazin Aydilge’den bir hafta beş konser

Aydilge’den bir hafta beş konser

763
0

Son dönemin en başarılı çıkışlarından birini gerçekleştiren Aydilge bu hafta beş gün üst üste konser vererek müzikseverler ve hayranları ile buluşmaya devam etti. Aydilge bu hafta Manisa Kula Kurtuluş Etkinlikeri, Toroslar Zafer Bayramı Konseri, Mersin Karaduvar Halk Festivali, Balıkesir Dursunbey Kurtuluş Etkinlikleri ve Zeytinli Rock Festivalinde sahne aldı ve performansı ile kendisini izleyenleri adeta büyüledi.

Her konserinde olduğu gibi bu konserlerinde şarkı söylerken kendisini izlemeye gelen müzikseverlerin arasına girerek şarkı söylerken bir yandan da hayranları ile bu anları ölümsüzleştirmelerine izin veren Aydilge bu konserlerde de bir çok hayranı ile fotoğraflar çekilmeye devam etti.

Konserlerinde dinlenme satın alan, sahte tıklanmalar yapan ve devamlı olarak playback yapan meslektaşlarını ağır bir dille eleştiren Aydilge “ Hayatlarında her şey hile olmuş. Kendi üzerlerine kurulan kendi yalanlarına kendileri de inanır olmuşlar. Benim tek bir gerçeğim var o da sizlersiniz. İstedikleri kadar hile yapsınlar umurumuzda bile değil, ne beni kandırabilirler ne sizleri kandırabilirler” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Çıktığı tüm konserlerinde cinayetlere kurban giden giden ve şiddete uğrayan kadınları unutmayan Aydilge, şiddet mağduru tüm kadınlar için “Sorma” adlı şarkısını seslendirdi. Şarkısının sonrasında ünlü sanatçı “Emine Bulut cinayetinden tek kişi sorumlu değil, hepimiz sorumluyuz. Haksızlığı görmezden gelerek, karı koca arasına girilmez denilerek, takım elbise giydiği diye cezalarında indirimler vererek, kadını adeta eşya gibi görerek bu cinayetleri hep beraber işledik” dediğinde seyircilerden uzun süre alkış aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here