Ana sayfa Magazin Ayta Sözeri, Jennifer Lopez’e rakip olduğunu açıkladı

Ayta Sözeri, Jennifer Lopez’e rakip olduğunu açıkladı

924
0

Kuşadası’nda dün gece Kerki-Solfej ile birlikte gerçekleştirdiği açık hava konserleriyle Ayta Sözeri büyük beğeni topladı Konserine katılanlara gazino konseptli bir konser veren Ayta Sözeri sahnede ki performansı ile kendisini izleyenler adeta mest etti. Bir çok sanatçıdan farklı bir konsepte sahne alan sanatçı ayrıca izleyicileri ile yaptığı sohbet ile büyük beğeni topladı. 

Ayta Sözeri konserinde seyircileri ile sohbet ederken “Bizim gençliğimizde kasetler vardı ve biz bu kasetlere çok sevdiğimiz şarkıları doldurur ve bu kasetleri hediye ederdik. Ben de bu gece konserimde sevdiğim şarkılardan oluşturduğum karışık kasetten şarkılar sunacağım” dedi. Konserinde seslendirdiği şarkılarla ilgili anılarını da dinleyicileri ile paylaştı.

SEYİRCİSİNİ HEM GÜLDÜRDÜ HEM AĞLATTI

Ayta Sözeri konserinde şarkı aralarında seyircisiyle bol bol sohbet ederken konserini izlemeye gelen konuklarını esprileriyle açık havayı kahkahaya boğdu. Ayta Sözeri konserinde bazı şarkılarında duygusal anlar yaşayınca konseri izleyenler de Ayta Sözeri’ye seyircisi de eşlik etti.

TEK RAKİBİM JENNİFER LOPEZ

Konserini izleyen seyircilerin tezahürat ve alkışlara boğduğu Ayta Sözeri, “ Giderim var fena sayılmam. Kendime bir tek rakip görüyorum ve ondan çok korkuyorum. O sanatçı da Jennifer Lopez. Ben Türkiye’de o dünyanın bir çok ülkesinde sahne alıyor ve şarkılarını söylüyor. Hoş bende Amerika’ya giderek şarkı söyleyecek halim yok” sözlerine konserini seyreden seyircileri hep bir ağızdan itiraz etti. Ayta Sözeri de seyircisinin itirazları üzerine “ Gerçekten çok doğru söylüyorsunuz neden hayallerimi küçük tutayım değil mi? diye karşılık verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here