Ana sayfa Kültür-Sanat Baba Parası 1 Ocak 2020’de vizyonda

Baba Parası 1 Ocak 2020’de vizyonda

680
0

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği “Baba Parası”, 1 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Yapımcılığını TR 40 33 Productions’ın yaptığı filmle ilgili konuşan başrol oyuncusu Murat Cemcir, çekimleri komedi filmlerinde çok rastlanmayan şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi. Cemccir, çekimlerni üç farklı mezarlıkla cami ve hastanede tamamladıklarını söyledi.

Filmin bütçesini açıklamayan Cemcir, daha önceki filmlerinden farklı bir yapım olduğunu belirterek, ilk kez aksiyon-komedi yaptıklarını vurguları. Cemcir, Devrim Yakut ile ilgili olarak da “Ben Devrim’in bu kadar hızlı koştuğunu da bu filmde gördüm” diye konuştu.

Cemcir, vizyona giren ve girecek olan tüm yerli komedi filmlerinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Kahkahanın rekabeti olmaz. Biz istiyoruz ki daha çok komedi filmi çekilsin, farklı tarzlarda. Umarım hepsi başarılı olur” diye konuştu.

Cemcir, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile ortak bir filmde olmak istediklerini belirterek, Cem yılmaz ve Şahan Gökbakar’ın arkadaşları olduğunu, daha önce konuştuklarını ancak bir türlü denk getiremediklerini belirtti.

Selçuk Aydemir’in tüm filmlerinde beraber çalıştığı oyuncu Ahmet Kural da filmde çok sayıda aksiyon sahnesinin olduğuna değindi. Kural, dublörün olduğunu ancak birkaç sahneyi kendisinin oynadığını söyledi. Kural, “Çok da zor sahneler değildi. Çok şükür kazasız atlattık” diye konuştu.

Oyuncu Devrim Yakut ise senaryoyu ilk okuduğunda bir nefeste bitirdiğini vurgulayarak derhal Selçuk Aydemir’i aradığını ve “Selçuk bu saate kadar yazdığın en iyi şeyi yazmışsın. İnşallah sonu da güzel olur” dediğini söyledi. Yakut halen aynı fikirde olduğunun altını çizdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here