Ana sayfa Magazin Bahar Candan 7. boyutta olduğunu söyledi

Bahar Candan 7. boyutta olduğunu söyledi

866
0

  1. 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan Bahar Candan, insanların 3. boyutta olduklarını fakat kendisinin 7. boyutta yer aldığını ifade ederek sunucuya ‘Arkanda bir uzaylı var’ ifadelerine yer verdi. Candan’ın bu sözlerinin karşısında şoke olmuş durumdaki sunucu Gülşen Yüksel Salt arkasına dönüp baktığı esnada konuk Yeliz Yeşilmen ise gülme krizine girmiş oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programın geçmiş olduğumuz günlerde konukları moda yarışmacılarıyla tanınırlık elde eden Bahar Candan ile birlikte Yeliz Yeşilmen olmuş durumdaydı. Candan’ın canlı yayın esnasında anlatmış oldukları sunucular şaşkına uğratmış durumdayken Yeşilmen’i de kahkahaya boğmuş oldu.

Canlı yayın esnasında Dilan Çıtak Deniz’in gündem hale gelen İngilizce videosuyla alakalı konuşma gerçekleştiren Candan, aniden sunucuya dönüp ‘Arkanda bir uzaylı var’ ifadelerine yer verdi. Candan’ın söylemiş olduğu karşısına şaşkına dönmüş olan sunucu Gülşen Yüksel Salt da aniden arkasına dönüp rejiden kamera kayıtlarını kontrol etmesini ifade etti.

Sözlerini sürdüren Bahar Candan, ‘Arkanda cidden bir uzaylı var. Şimdilerde şu tarafa geçmiş oldu. Şu an da onun kendini ifade etmesi amacıyla bir dili bulunmuyor. 7. boyutta yer alan sinyaller bunlar.’ ifadelerine yer verdi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here