Ana sayfa Magazin Bahar Candan bu kez de diline Aleyna Tilki’yi doladı

Bahar Candan bu kez de diline Aleyna Tilki’yi doladı

228
0

İbrahim Selim’in YouTube üzerinden yayınlanan programına katılan Aleyna Tilki özel hayatı hakkınca açıklamalarda bulunurken aynı zamanda dikkat çekici açıklamalarda bulunmuştu.

İbrahim Selim’in kendisine hayalindeki erkeğin nasıl olduğunu anlatır mısın sorusuna Aleyna Tilki hayalindeki erkeği tarif ederken “Öncelikle efendi olacak. Ağır başlı ve keko da olmalı ama birazda özünde maçoluk olmalı.  Ama maço olsun derken benim iş ve çalışma saatlerime asla karışmamalı .Çok zor değil  özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak” ifadelerini kullanmıştı.

Yarıştığı İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan, Aleyna Tilki’nin yaptığı açıklamaları sonrasında bir magazin sitesine konuştu. Bahar Candan yaptığı açıklamalarda Aleyna Tilki’yi ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosu olarak nitelendirirken “Senin çıkacağın adam sana entelektüel zevkler katmalı. Hatta o kişi mümkünse seni İngilizce öğrenmek için Amerika yerine sanatsal aktivitelerin bol, diskoların az olduğu bir ülkeye yollasın. Bu sayede sanatını geliştirebilirsin” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Candan “Maçoluk boş şeyler. Adam dediğin eğitimli, üniversite mezunu olmalı. Şeyma Subaşı gibi kişilerin izinden gidenler başka ülkeye çok meraklıysanız üniversiteyi bitirip gidin. Bari size beyin göçü desinler” diyerek polemiğin fitilini ateşledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here