Ana sayfa Magazin Berrak Tüzünataç arkadaşının eski aşkıyla aşk yaşarken gelen eleştirilere isyan etti

Berrak Tüzünataç arkadaşının eski aşkıyla aşk yaşarken gelen eleştirilere isyan etti

371
0

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile boşanan Berk Suyabatmaz daha sonra Geçtiğimiz aylarda Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili arasındaki aşk kısa sürmüş ve Berk Suyabatmaz ile Berrak Tüzünataç yollarını ayırmışlardı.

Berrak Tüzünataç’ın Berk Suyabatmaz’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra kendisi gibi oyuncu olan Ali Yörenç’le yeni bir aşka yelken açmıştı. Berrak Tüzünataç’ın yeni aşkı Ali Yörenç’in aynı zamanda Berrak Tüzünataç’ın en samimi arkadaşlarından biri olan Dolunay Sosysert ile ilişki yaşadığının sosyal medyada duyulması üzerine Berrak Tüzünataç’a sosyal medya kullanıcıları ve bazı takipçileri eleştiri yağmuruna tutması üzerine bu eleştirilere sinirlenen Berrak Tüzünataç sosyal medya hesabından cevap verdi.

“MUTLU OLMAK İSTİYORUM, RAHAT BIRAKIN BENİ”

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Berran Tüzünataç, eleştirilere şu sözlerle yanıt verdi: “19 yaşımdan beri bütün hayatımı, büyüme sürecimi, benim açığımı bulmaya yoksa da herhangi bir anımı manipüle edip açıkmış gibi göstermeye çalışan bir orduya karşı geçirmişim gibi hissediyorum ve gerçekten yoruldum. Herkes gibi mutlu olmak ve dilediğim biçimde hayatımı yaşamak istiyorum. Çocuk denilebilecek bir yaştan beri bunun için çalışıyorum. Benim hayatım, kariyerim, ilişkilerim ve sevdiklerim siz yıllardır üstünde tepinesiniz diye yok. Artık rahat bırakın beni.”

Oyuncu Dolunay Soysert, 2 yıl önce meslektaşı Ali Yörenç ile aşk yaşamaya başlamış ancak ikilinin mutlulukları kısa sürmüştü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here