Ana sayfa Magazin Bir dizi daha erken final yapıyor

Bir dizi daha erken final yapıyor

573
0

Reyting dalgası televizyon ekranlarında birçok diziyi vurmaya devam ediyor. Ekranlara büyük umutlarla sürülen bir çok dizi reyting savaşına karşı yenik düşmeleri üzerine televizyon kanalları tarafından fişleri çekilmeye başladı. Bu konuda Kanal D ekranlarında adete tam bir yaprak dökümü yaşanıyor. Daha önce Zalim İstanbul dizisinin erken final kararının açıklanmasının ardından çok kısa bir süre geçtikten sonra da Afili Aşk adlı dizinin de erken final yapılacağı duyruldu.

Afili Aşk adlı dizide başrolleri Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul yaparken dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryo konusunda sıkıntıların baş göstermesi sonrasında dizinin eski ilgiyi görmemesi üzerine Kanal D yönetimi dizinin gününü Çarşamba gününden önce Cumartesi gününe ardından Perşembe gününe almış fakat gün değişiklikleri de reyting oranlarına yansımaması üzerine Kanal D yönetimi Afili Aşk adlı dizi için erken final kararı aldı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin 36. Bölümünde reytinglerin beklenenin çok altında olması üzerine Afili Aşk adlı dizinin 38.bölümde ekranalar veda etmesine karar verildi.

Kanal D.’nin iddialı dizilerinden biri olan Zalim İstanbul setinde yaşanan kriz sonrasında kanal yönetimi reytinglerde büyük bir başarı sonrasında yaşanan ciddi düşüş sonrasında dizinin erken final yapmasına karar verdi. Zalim İstanbul adlı dizi setinde iddialara göre kriz başrol oyuncusu Mine Tugay’ın sette sergilediği agresif tavırlar yüzünden sette ciddi sorunlar yaşandı. Zalim İstanbul adlı dizi 6 Nisan 2020 akşamı ekranlara veda edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here