Ana sayfa Dizi&Film Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümüyle ekranlara geliyor

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümüyle ekranlara geliyor

342
0

TRT 1’in iddialı dizilerinden biri olarak sezona başlayan başrolleriniAhmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Bir Zamanlar Kıbrıs merakla beklenen yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

 Bir Zamanlar Kıbrıs’ın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Kemal Ankaralı ile İnci ise dervişle buluşacak.

 Derviş’in ölmediğini karısı ve kızı ile yaşadığını öğrenen Kemal onlarla birlikte tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Rum bölgesine geçerek Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere geçen Ankaralı kendilerine Samson’un bir oyun oynayacağından emindir. Yaşanan esir takası esnasında Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle ilk kez buluşan Kemal, şimdi onları almak için canını vermeye hazırdır.  

Bereli avına başlayan Makaryos kendisine destek veren KGB’yi de oyuna sürerek bereli avında önemli bir güce sahip olur. Artık bereli için zor zamanlar başlamıştır. Ayşe Kıbrıs’a gitmek için yola çıktığında Mersin’de kendisini büyük bir sürpriz bekler. Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi perişan eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here