Ana sayfa Magazin Bodrum’da kahkaha ve romantizm bir arada

Bodrum’da kahkaha ve romantizm bir arada

864
0

Usta gazeteci Metin Uca ve Türk pop müziğinin efsane seslerinden biri olan Yaşar sahnelere çok farklı, eğlenceli ve keyifli bir lezzet sunmak  düşüncesi ile kahkaha ve romantizm dolu bir program düşüncesi ile Man a Man adını verdikleri gösteriyle Bodrum’da seyircileri ile buluştular. Gece boyunca Yaşar’ın eşsiz sesi ve muhteşem performansı ile Metin Uca’nın eğlenceli sunumu ve komik ankedotları eşliğinde geceyi izleyen seyirciler adeta kahkahaya boğuldular.

YAŞAR’DAN ÇOCUK HAYRANLARINA JEST

Yaşar sahneye çıktığında kendisini izlemeye gelen seyircilerin arasında çocuk hayranlarını görünce “ Bu akşam genç ve çocuk seyircilerimiz var. Sizler de izin verirseniz onları sahnemizin on kısımlarına alabilir miyiz” diyerek çocukların gösteriyi ön sıralarda izlemesini sağlayarak çocukların kalbine taht kurdu.

Programını izleyenlerin arasında olan ve sahnede koşan çocuğun kendi çocuğu olduğun söyleyen Yaşar “Sahnede şu an koşan çocuk benim oğlum. Hadi oğlum seyircilerimize sende bir selam ver yerine öyle geç” diyerek oğlunu seyircilere tanıtırken Yaşar’ı bu gece de eşi Merve Oğuz Günaçan’da yalnız bırakmadı.

SÖYLEMESİ YAŞAR’DAN DANS ETMESİ METİN UCA’DAN

Gece boyunca usta gazeteci Metin Uca yaşadığı komik anları anlatarak izleyicileri güldürürken Yaşar’ın romantik şarkılarında izleyicileri dansa davet etti.

Man a Man’in Bodrum’daki gösterisini şarkıcı Ege, sosyetenin tanınmış isimlerinden Esra Öztürk ile beraber Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün’ün eşi Gülsüm Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve nişanlısı Esra Batıbay beraber izlediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here