Ana sayfa Kültür-Sanat Bollywood rüzgarı Zorlu PSM’de

Bollywood rüzgarı Zorlu PSM’de

611
0

Bütün haftayı kapsayacak Bollywood rüzgarının yanı sıra caz, rock ve tekno müzik tutkunlarını da etkisi altına alacak bir programla Zorlu PSM yine dopdolu içerikleri ile izleyicilere unutulmaz bir hafta yaşatacak.

“Bir rüyayı gerçekleştirmek için neler verirdiniz?” sorusunun peşinden seyircisine görsel bir ziyafet sunan “Beyond Bollywood” haftanın 6 günü sahnede seyirciyi selamlamaya hazırlanırken; yıllardır yaratıcılığından ve enerjisinden ödün vermeyen dev isim New Model Army, post rock türünün günümüzdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Japon grup MONO ve sevilen seri “Dark Night” ile Zorlu PSM heyecan dolu performanslara yine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

İbrahim Selim İle Bu Gece – 25 Kasım 21.00

Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleriyle sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.

Mahsuscuktan Stand Up – Buse Sinem İren – 26 Kasım 21:00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sanat Tarihi okudu, sonra İnsan Kaynakları uzmanlığı yaptı. Şimdi stand up yapan bir oyuncu.

Kısmet Show, BKM Açık Mikrofon, Tuz Biber Show, Gelecek Evde ve Türkiye’nin ilk kadın stand-up grubu Çok da Fifi Hatunlar Stand-Up gibi gruplarla sahne alan Buse Sinem İren, Youtube’da Açık Büfe kanalındaki laz tiplemelerine doyamayan seyircisini kendi sahnesinde ağırlıyor.

Beyond Bollywood – 26-27-28-29-30 Kasım – 01 Aralık 21:00- 15:00- 20:00- 14:30- 19:30

Beyond Bollywood “Bir rüyayı gerçekleştirmek için neler verirdiniz?” sorusunun peşinden seyircisine görsel bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here