Ana sayfa Magazin BONEY M RÜZGARI

BONEY M RÜZGARI

988
0

İzmir’de Boney M ve Hayko Cepkin rüzgarı

İzmir’ de on binlerce müziksever Interrail Türkiye grubunun organize ettiği Gezgin Fest, 5. Festivaliyle adeta müziğe doydular.4 gün sürecek festival süresince 20’den fazla farklı grup İzmir Efes Selçuk’ta sahne alarak müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.  

Festival’in ikinci gününde Gezgin Fest’te Boney M, Necati ve Saykolar , Redd,Oğuzhan Uğur, ve Hayko Cepkin sahne aldılar

Gezgin Fest festivalinin bu yıl 5.’ncisi organize edildi. Geçtiğimiz yıl 4.’üncüsü düzenlenen festival 4 ödül birden almıştı. Bu yıl özellikle dünyaca ünlü grupların ve sanatçıların katılımı ile festival adeta tavan yapıyor. Daddy Cool, Rasputin ve Reivers of Babylon adlı parçalarla dünyanın en çok sevilen gruplarından biri olan Boney M dün gece festival çerçevesinde İzmir’de müzikseverlerle buluştu. Hit şarkılarından oluşan repertuvarları ile sahnede gösterdikleri muhteşem performansı birleştiren grup izleyenleri adeta büyüledi. Bir çok şarkıda izleyiciler adeta Boney M grubuna koro halinde eşlik ettiler.

HAYKO CEPKİN GEZGİN FEST’TE ESTİ GEÇTİ

Boney M grubundan sonra sahne alan Hayko Cepkin yeni şarkı listesi ve muhteşem sahne şovu ile sergilediği performansla festivali izlemeye gelenlerden tam not aldı.

Önümüzdeki yıl çıkarmayı düşündüğü “Hayvan” adlı single dahil olmak üzere yeni düzenlemelerini yaptığı şarkıları seslendiren Hayko Cepkin’e seyircilerden yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Hayko Cepki sahnesine Selçuk Belediye Başkani Filiz Ceritoglu Sengel ve organizasyondan Bestami Köse’yi davet ederek onları sahnesinde ağırlarken gelecek yılda festivalin düzenlenmesi konusunda söz aldı.

Geçmiş yıllarda da bir çok ünlü ismi ağırlayan Gezgin Fest’te özel showlar, oyunlar, dans etkinlikleri, stand up gösterileri ve atölyeler konsere katılanların büyük beğenisini kazanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here