Ana sayfa Kültür-Sanat Buket Aydın Kanal D.’den istifa etti

Buket Aydın Kanal D.’den istifa etti

519
0

Buket Aydın uzun bir süredir Kanal D Haber Başkanı ve haberleri sunarken bugün yaptığı bir açıklama ile Demirören Medya Grubu’ndan istifa ettiğini yaptığı bir basın açıklamasının ardından sosyal medya hesabından da takipçileri ile paylaştı.

Buket Aydın basına gönderdiği açıklamasında “ Büyük bir özveriyle 16 yıldır size bu ekranlardan haberleri layıkıyla sınmak için çalıştım. Görevim uğruna bazen ailemi bazen kendi özel hayatımı ikinci plana attım. Bundan da hiç şikayetçi olmadım Burada sizlere haberleri hazırlamak ve sunmak benim için nefes almak kadar önemliydi.

Son 2 yıldır ayrıca Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır görevi başarıyla ifa etmek için yaşadığım yorgunluk ailemi ve beni oldukça hırpaladı. Yaşadığımız bu pandemi döneminde herkesin yaptığı gibi kendimi dinleme ve hayatımı gözden geçirme fırsatı buldum. Anladığım en önemli şey hayatın kısa olduğu ve önceliklerimizin bizim kaderimiz olduğu. Yıllar boyu durmadan yeni bir enerji ile yapmış olduğum haber grup başkanlığı ve haber sunuculuğu görevlerimden. istifa ederek ayrılıyorum” dedi

Buket Aydın içinde geçtiğimiz yıl Demirören Medya grubunda yaşanan bir kriz sonrası istifa ettiği iddiaları çıkmış, Kanal D haberlerini geçici bir süre CNN Türk haber spikeri Semiha Şahin sunmuş ama Buket Aydın kısa bir süre sonra tekrar ekranlara geri dönmüştü.

Buket Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da Nelson Mendala’dan bir alıntı yaparak “Nelson Mandela der ki, ‘Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey, daha aşılacak çok tepelerin olduğudur’ Aşılacak tepelerin, gidilecek yolların heyecanıyla, Demirören Medya Grubu’nun en büyük ve en değerli halkası olan siz izleyicilerimle yeni sezonda sürpriz bir projede buluşuncaya dek sevgiyle ve sağlıkla kalınız.” paylaşımını yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here