Ana sayfa Magazin Bülent Ersoy’un duası cenazeye damgasını vurdu

Bülent Ersoy’un duası cenazeye damgasını vurdu

508
0

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 86 yaşında hayatını kaybetti. Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz için mahallesinde alınan helallik ardından cenazesinin defnedilmesi için Necla Poyraz’ın cansız bedeni Zincirlikuyu Mezarlığı’na getirildi.

BÜLENT ERSOY BAKANLIK’TAN ÖZEL İZİN ALDI

Zincirlikuyu Gasilhane’sine cenazesi götürülen Necla Poyraz’ın cenazesi burada yıkandıktan sonra Zincirlikuyu Cami’nde cenaze töreni düzenlenmesi için sosyal mesafe kuralını ihlal etmemek kaydıyla alınan özel izinle cenaze töreni cami içinde düzenledi. Cenazenin tüm işlemleri bittikten ve cenazenin camiye ulaşmasının ardından çok kısa bir süre sonra Bülent Ersoy’un camiye geldiği görüldü.

Gülben Ergen’in kolunu tutarak defin yerine kadar yürüyen Bülent Ersoy bitkin gözükürken cenaze namazı esnasında sık sık sosyal mesafe kuralı konusunda uyarılar yapılması gözlerden kaçmadı.

Bülent Ersoy cenazede ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın vefatı üzerine kısa bir açıklama yaparak “ Daha önce her iki sevdiğim insanı 2 saat arayla kaybettiğimi söylemiştim. Ama Nur’um saat 13:30’da annemde saat 20:00 civarı vefat etti. Bazen sallarım işte onun gibi bir şey olmuş, aralarında iki saat var dedim ama daha çok varmış” dedi.

Zincirlikuyu Mezarlığı’nda cenaze öncesi annesinin tabutunun başında bulunan Bülent Ersoy’un “Allah’ım benim günahlarımla anacığımı cezalandırma, varsa günahlarını affet” diye dua etmesi dikkatlerden kaçmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here