Ana sayfa Magazin Burcu Güneş’e kağıttan elbise tasarlandı

Burcu Güneş’e kağıttan elbise tasarlandı

558
0

Bir Kadın adlı şarkısını geçtiğimi günlerde yayınlayan Burcu Güneş  çok kısa bir sürede bu şarkısı ile müzik listelerini alt üst ederek zirvede yer almayı başardı. Bu başarısının ardından Burcu Güneş için yeni projesi için krapon kağıdından özel olarak tasarlanan elbiseyi giyerek objektiflerin karşısına geçti.  

Elbise için iki farklı renkte krapon kağıdı kullanılan elbise, Burcu Güneş için moda tasarımı okuyan girişimci bir kadın öğrenci tarafından ünlü sanatçıya özel olarak tasarlandı.

Tüm dünyayı kısa bir süre içinde etkisine alan koronavirüs nedeniyle millet olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde çevre duyarlılığının daha büyük önem taşıdığı , ekolojik dengenin korunmasının artık bir farkındalık olduğunu belirtmek için tasarlanan elbisenin çekimleri için Burcu Güneş Karaburun’da Burak Ertaş’ın objektifinin karşısına geçti.

Genç girişimci bir modacı kadına destek vererek yeni şarkısı ”Bir Kadın” adlı çalışmasını anlamlı ve unutulmaz kılan Güneş” duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; “Sadece ülkemizde değil halen tüm dünyada kadın doğduğu günden itibaren belli kalıplara sokulmaya devam ediliyor. Ama kadınlar ne yapılırsa yapılsın kendi yaptıkları işleri en mükemmel şekilde yaparak güçlü oluyorlar. Ülkemizde de kadınlara artık güçlü olmaları öğretiliyor. Namus sadece kadınlarla olmaz, kadınları susturmaktan vazgeçilmeli, kadınlar bazı istemedikleri şeylere zorlanmamalı” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here