Ana sayfa Magazin Büyük pişmanlık

Büyük pişmanlık

349
0

Ünlü sanatçı Aslı Hünel İnstagram üzerinden yaptığı canlı yayına kardeşi oyuncu Saruhan Hünel’i konuk alırken iki kardeşin canlı yayınında samimi açıklamalar yapılırken Saruhan Hünel, oyunculuk kariyerindeki en büyük pişmanlığını dile getirdi.

Instagram üzerinden canlı olarak yapılan yayında kendisini eğlenceli ve komik birisi olduğunu ama izleyicisinin kendisini o tip rollerle ekranda görmek istemediğini ifade eden Saruhan Hünel “ Özel hayatınızda nasıl olduğunuzun çok önemi yok. Önemli olan izleyicinizin ekranda nasıl bir rolde olduğunuzu görmesiyle alakalı bir durum. Ben iyi kahraman ve aşk adamı oynamaya devam etmeyi tercih ediyorum.”

Aslıhan Hünel ,kendisine gelen tüm teklifleri kabul etmediğini belirterek bu konuda çok seçici olduğunu ifade ederek başından geçen bir anısını canlı yayında paylaştı.

  Muhteşem Yüzyıl adlı dizilerin çekimleri başlamadan yapımcı Timur Savcı, beni arayarak “Yeni bir diziye başlıyorum ve orada sana uygun çok güzel bir karakter var ve seninle çalışmak istiyorum” dedi. Daha sonra dizinin tarihi bir dizi olduğunu söylediğinde kendisine “Türkiye’de o dönemde tarihi diziler başarılı olmadığı için ‘münasip bir dille bana önerilen rolü reddettim.”

Sanırım o benim basiretim bağlandı ki sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir ilgi ile izlenen ve kendimin de her hafta takip ettiği Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosunda olamadım. Belki o dizi de olsaydım bugün çok farklı şeyler hissedebiliyor olurdum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here