Ana sayfa Magazin Can Yaman hakkında şok iddialar

Can Yaman hakkında şok iddialar

570
0

Magazin programlarında dizilerdeki oyuncu partnerlerinin libidosu hakkında yaptığı açıklamalarla magazin dünyasının gündemine bomba gibi düşen Can Yaman Ortaköy’de bulunduğu bir mekanda bir kadın hayranıyla bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Kadın hayranı tarafından gizlice görüntülendiğini düşünen genç oyuncu mekandan kadın hayranını kovdurmak istedi ve daha sonra darp edildi. Uğradığı darp sonrasında genç kadın karakola giderek Can Yaman hakkında şikayetçi oldu.

Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre 22 Kasım günü Can Yaman Ortaköy’de bulunan lüks bir mekana gitti. Lüks mekanda bulunan Çiğdem Gökasan adındaki genç bir kadın hayranı olduğu Can Yaman ile birlikte bir fotoğraf çektirmek istedi. Can Yaman hayranının isteğini kırmayarak fotoğraf çektirirken hayranının kendisine fazla sarılmasından dolayı rahatsızlık duyarak genç kadının elini ensesinden atarak onu kendisinden uzaklaştırdı.

Çiğdem Gökasan adlı kadın daha sonra eğlencesine devam ederken video çekmeye başladığı esnada Can Yaman kendisinin gizlice görüntülendiğini düşünerek rahatsız oldu. Aradan geçen kısa bir süre zarfında mekan çalışanları genç hayranın masasına gelerek mekandan çıkması için kendisinden uyarıda bulundu. Bu duruma sinirlenen genç kadın Can Yaman’ın yanına giderek “Bizim sayemizde ünlü oldunuz. Şimdi bizi mekandan mı kovduruyorsunuz? “ diyerek sitemde bulunduğu esnada Can Yaman genç kadının elini tutup kıvırması üzerine genç kadın karakola giderek Can Yaman’dan şikayetçi oldu.

Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here