Ana sayfa Magazin Canlı yayında Müge Anlı’nın üzerine yürüdü

Canlı yayında Müge Anlı’nın üzerine yürüdü

577
0

ATV ekranlarında haftanın 5 günü canlı yayın olarak yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile tatlı sert adlı programda gergin anlar yaşandı.

2019 yılında Sinop’un Türkeli ilçesinde çıkan bir yangında Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ve eşinin anneannesinin yandığı yangın sonrası yapılan araştırmalar sonrasında yangın esnasında evde 3 kişinin bulunmadığı ortaya çıktı. Yangın sonrası şüpheleri üzerine toplayan Nurten Özkaya’nın eşi Erdal Özkaya bugün canlı yayına katıldı.

Canlı yayında Erdal Özkaya eşi ile mutlu bir evliliği olduğunu iddia ederken canlı yayına katılan adının Satılmış olduğu açıklana bir kişi “Beni bir köylüm aradı ve bu ailenin yakın bir dostu aynı zamanda. Bana bu yangın olmasaymış Nurten eşinden boşanacakmış. Evliliğinde ciddi sorunlar varmış ve mutsuzmuş” dedi.

Canlı yayına bağlanan başka kişilerde Erdal Özkaya’nın aralarında husumet bulunan kişilerden biri olduğunu iddia eden konuklardan birinin “Bende 7 yıl içinde Nurten’in hiç mutlu olmadığını düşünüyorum.” demesi üzerine stüdyoda gergin anlar yaşanmaya başladı. Erdal Özkaya’nın bir yakını da burada komplo düzenleniyor diye bir iddia atması üzerine olayın muhtarlık seçimlerinden kalma bir husumet olduğunu bu yüzden bu iddiaların ortaya atıldığını söylenmesi üzerine taraflar arasındaki gerilim daha da arttı.

Gerginliğin giderek artması üzerine konuklardan biri olan Şaban Özcan yerinden kalkarak ortalığı birbirine kattı. Müge Anlı’ya parmak sallayarak bu şov yapanları yayında tuttuğunuz müddetçe ben bu yayında olmayacağım diyerek Müge Anlı’nın üzerine yürümek isterken stüdyoda bulunan güvenlik ekipleri tarafından Şaban Özcan stüdyodan çıkartıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here