Ana sayfa Magazin Canlı yayında sosyal medya fenomeninden bomba itiraf

Canlı yayında sosyal medya fenomeninden bomba itiraf

376
0

Uçankuş Tv ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu ünlü sanatçı Lerzan Mutlu’nun yaptığı Lerzan’la Çok Mutlu adlı programa bugün sosyal medya fenomeni Cansu Taşkının babası Hüseyin Taşkın canlı yayın konuğu olarak katılırken kendi kızının uzun zamandır kendisiyle görüşmek istemediğini söylemesi üzerine sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın canlı yayına bağlanarak babasının henüz 5 yaşındayken boğazına bıçak dayadığını ve bu yüzden babası ile görüşmek istemediğini belirtirken baba Hüseyin Taşkın ise kızının bu iddialarını kabul etmedi.

Babasıyla canlı yayında yüzleşen Cansu Taşkın sözlerin şöyle devam etti.” Babam uzun yıllar sonra sırf benden para koparmak için ortaya çıktı. Babamı bir şey istemek için aradığımda suratıma telefonu kapamıştı. Bugüne kadar babamdan hiç destek görmedim, bana hiç babalık yapmadı. Daha küçük yaşlarda hem çalıştım hem okudum. Babam için üzülüyorum bu dünyanın birde öteki tarafı var. Orada ne yapacak acaba. Diğer kardeşlerimi de bugüne kadar tanımadım bundan sonra da tanımak istemiyorum. Babam hakkında şikayetçi olmuştum iyi niyetimden dolayı geri çekmiştim. Ama babam hakkında koruma kararı aldıracağım. Babamı tanıyorum yüzden tanımadığım insana karşı bir bağ hissetmiyorum.” dedi.

Cansu Taşkın’ın canlı yayından ayrılmasının ardından Lerzan Mutlu Hüseyin Taşkın’a söylemek istediği bir şeyinin olup olmadığını sorduğunda Hüseyin Taşkın “Ben kızımın boğazına bıçak dayamadım. Söyledikleri de gerçekleri yansıtmıyor” diyerek cevap verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here