Ana sayfa Magazin Cem Yılmaz mahkeme kararını paylaştı

Cem Yılmaz mahkeme kararını paylaştı

535
0

Birçok ünlü isim yıllardır paparazzilerin ve magazin muhabirlerinin kendilerinden habersiz çekilen fotoğraflarından dert yanarken bunlara en son aşkları ile 2020 yılının magazin dünyasına bomba gibi düşen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti oldu. Geçtiğimiz günler de ikilinin yaşadıkları evlerinin havuzunda iken kendilerinden habersizce çekilen fotoğraflar magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Bir magazin sitesi aracılığı ile paylaşılan görüntülerde Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti havuz keyfi yaparlarken kendilerini gözetleyen ve izin almadan fotoğraflarını çekerek haber yapan kişiler hakkında Cem Yılmaz suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusunda bulunan Cem Yılmaz, evinin görüleceği alanların ağaçlarla çevrili olduğunu buradan kendi evlerinin ve havuzlarının görüntülenmesi için ancak tele objektif bir kamera ile ağaçların arasına düzenek kurularak nerdeyse çıplak denilecek karelerin çekildiğini ifade etti.

Çekilen görüntülerde Serenay Sarıkaya’nın bikinili olduğu karelerin sosyal medyada ve haber sitelerinde yayınlanmasından rahatsızlık duyan Cem Yolmaz bu kareleri paylaşan sosyal medya hesaplarının tespit edilerek cezalandırılmalarını talep etti. Cem Yılmaz Cumhuriyet Savcılığına yaptığı suç duyurusunun ardından İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurarak Serenay Sarıkaya ile birlikte bikinili fotoğraflarının sosyal medyadan kaldırılmasını talep etti.

İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’nin verdiği kararı sosyal medya hesabından takipçilerine duyuran Cem Yılmaz mahkemenin vermiş olduğu kararı da sosyal medya hesabından paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here