Ana sayfa Ünlüler Cem Yılmaz’ın yeni şovunun biletleri tükendi

Cem Yılmaz’ın yeni şovunun biletleri tükendi

741
0

Cem Yılmaz bu yıl Diamond, Elite, Platinum ve Plus adını verdiği gösterisi bu sezon Zorlu PSM’de seyircilerle buluşacak. Cem Yılmaz’ın 9 gösterisine ait biletler bugün satışa çıkar çıkmaz sadece 2 saat içinde tamamen tükendi. İnternet üzerinden biletlerin tükenmesinin ardından bir çok Cem Yılmaz hayranı sosyal medya üzerinden yazdıkları mesajlarla ünlü sanatçıdan bilet konusunda yardım istedi.

Bu sezon Zorlu PSM Sahnesi’nde 30 gösteri yapacak ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın biletlerinin satışa çıkarılacağını duyanlar ayrıca Zorlu PSM’de uzun kuyruklar oluşturdular ve burada ciddi bir izdihama sebebiyet verdiler.

Konu hakkında açıklamalar yapan Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas “Bu yıl festival, tiyatro, konser ve müzikallerle dolu dolu bir sezon geçirdik. Zorlu PSM’de yıllar boyu bir çok ünlü ismi ağırladık ve ağırlamaya da devam edeceğiz. Cem Yılmaz’ın yeni şovu CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus bizi ilk günden beri çok heyecanlandıran bir projeydi. Bu sene 7.’nci sezonu ve bu sezonda duyurumuzu yaptığımızda biletler satışa çıktığında çok kısa bir sürede tükeneceğini tahmin ediyorduk ve bunda yanılmadık. Zaten tüm hazırlıklarımızı buna göre yapmıştık. Yine Zorlu PSM olarak tarihe geçecek bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyoruz. Şimdiden biletlerini alan tüm Cem Yılmaz hayranlarına iyi seyirler diliyorum “ dedi.

Cem Yılmaz bugüne kadar dünyanın dört bir yanında 5000’den fazla stand-up gösteri gerçekleştirdi. Bu sezon 30 oyun ile Zorlu PSM’de yer alacak Cem Yılmaz’ın kalan 21 oyunun biletleri Aralık ayından itibaren Zorlu PSM gişelerinde ve internet üzerinden Biletix tarafından satışa çıkarılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here