Ana sayfa Kültür-Sanat Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar ikilisinden “Benim Hayatım”

Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar ikilisinden “Benim Hayatım”

493
0

TGRT Haber ekranlarında sunuculuklarını S-sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu ünlü sunucu Çiğdem Tunç ile televizyon ve tiyatro dünyasının ünlü sunucu ve oyuncusu Murat Parasayar’ın üstlendiği “Benim Hikayem”  adlı program Mayıs ayından itibaren seyircisiyle buluşmaya başlayacak.

“Benim Hayatım” adlı programın yapımcılığını Niyazi Hancı yaparken magazin dünyasının sevilen ismi Önder Çorlu’da program editörlüğünü üstlenirken “Benim Hayatım” adlı programda ünlülerin yaşamı mercek altına alınacak.

Türk tiyatrosunun duayen isimleri, sinema filmlerinin ve dizilerin usta oyuncularıyla birlikte müzik dünyasına uzun yıllar emek vermiş ve herkeste bir anı bırakmış birbirinden ünlü isimlerin ilginç hikayeleri ve özel röportajları Benim Hikayem” de izleyicisiyle buluşacak.

Türk sinema ve tiyatrosunda, müzik dünyasında, televizyon dizilerinde yıllarca emek vermiş, hatta aynı projelerde yer almış buğun bile hala hafızalarımızdaki yerlerini koruyan yönetmenlerin, oyuncuların, müzisyenlerin hayatları bu programda ele alınacak.

Her hafta Cumartesi akşamları saat 23:00 te ekranlara gelecek olan programda Cüneyt Arkın, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Derya Tuna, Ferdi Tayfur, Ahmet Özhan, Necla Nazır, Aydan Şener, Caner Cinadoruk, Çoşkun Sabah ve Sezen Aksu gibi birbirinden ünlü bir çok sanatçının hayatların hayatları işlenirken aynı zamanda canlı yayına konuk olarak da katılacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here