Ana sayfa Magazin Coşkun Sabah ticarete atıldı

Coşkun Sabah ticarete atıldı

484
0

Son günlerde özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptığı kadar kızının sosyal medya hesaplarından verdiği cüretkar pozlarla magazin dünyasının gündeminden düşmeyen ünlü sanatçı udi Coşkun Sabah pandemi yüzünden müzik sektöründe yaşanan büyük kriz yüzünden ticaret dünyasına atılmaya karar verdi.

Konuk olarak katıldığı bir magazin programında açıklamalarda bulunan Coşkun Sabah “Geçici olarak da olsa müziği bırakıyorum. Bu süreçte bir arkadaşımla birlikte daha iyi bir gelir elde edeceğimizi düşünerek yeni bir iş dalına geçerek ticaret hayatına atıldım” dedi. Açıklamalarına devam eden Sabah “Deprem olur sanatçı susar sahne olmaz, şehitler veririz her şey devam eder ama sahne olmaz yani hep müzik susar. Bu gibi dönemlerde bizlerinde ayakta durması gerekiyor.” dedi.

Arkadaşıyla birlikte kurdukları yumurta çiftliğinde günde 15 bin yumurta üretimi yapacaklarını dile getiren Coşkun Sabah, “Ben de iyi bir gelir kaynağı olacağını düşünerek arkadaşım Özkan Bey’in önerisi sonrasında biraz araştırma yaparak bu işe adım attım. Günde 15 bin yumurta üretimi yapacak olan boş bir tesisi kiraladık ve yakında işler hale getiriyoruz. Yarka cinsi 15 bin tavuk birkaç gün içinde Eskişehir’deki çiftliğimize geliyor. Tavuklar riskli hayvanlar, sigortaladık. İlerleyen günlerde bu işimizden iyi bir gelir elde etmeyi umuyoruz.” ifadesinde bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here