Ana sayfa Magazin Cüneyt Özdemir’in sorusu Acun Ilıcalı’yı küplere bindirdi

Cüneyt Özdemir’in sorusu Acun Ilıcalı’yı küplere bindirdi

486
0

Cüneyt Özdemir’in kendisine ait YouTube kanalından yaptığı programa konuk olan Acun Ilıcalı, programda kendisi hakkında merak edilen birçok soruya cevap verirken son günlerde özellikle sosyal medyada konuşulan “Survivor’da Ersin Korkut’a Kürtçeyi yasakladı” iddialarına da yanıt verdi.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Hayatım boyunca din, dil, ve ırk gibi konularda asla ayrımcılık yapmadığını kendisinin asla böyle bir problemi olmadığını ama başkalarının problemleri olduğunu ifade ederken “Birçok kişi hayatımız boyunca bizleri birbirimize düşürmek için provokasyon yapıyor. Bu tip provokasyon yapanlar ancak vatan hainleri ve vicdansızlardır” dedi.

Açıklamalarına devam eden Ilıcalı bu dönem Survivor yarışmasında adeta bir fırtına gibi esen ve talihsiz bir sakatlık sonrası yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Ersin Korkut’un annesi ile yaptığı görüşmede Türkçe konuşması üzerine programında Kürtçeye izin vermediği hakkında da “O Ses Türkiye yarışmasında Hayri Kasaç isimli bir yarışmacımız Kürtçe bir ninni söylemek istedi. Ben de kendisine evet demiştim. Gelelim Ersin Korkut olayına. Ben Ersin’in annesi ile ne konuştum ne de görüştüm. Karşımıza çıkan görüntüyü bende montajdan sonra gördüm. Ersin Korkut’un annesine Kürtçe konuşmaması konusunda en ufak bir şeyde bulunmadık” dedi.

Acun Ilıcalı ayrı yanında çalıştırdığı hiçbir insan için din, dil ve ırk ayrımı yapmadığını ve Acun Medya bünyesinde herkese kapılarının daima açık olduğunu sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here