Ana sayfa Magazin Defne Samyeli koronavirüsü atlattı

Defne Samyeli koronavirüsü atlattı

536
0

Koronavirüse yakalanan ünlüler kervanına eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli yakalanmış ve kendisine yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabında duyuran Defne Samyeli aynı ortamda bulunduğu kişileri test yaptırmaları konusunda uyaran Samyeli, virüsü yendi.

Koronavirüsü yenen Defne Samyeli bu kez sosyal medya hesabından sevindirici haberi “Covid gitti, karantinam bitti. Benimle ilgilenen tüm sevdiklerime teşekkür ederim. Çok özel bir buluşmayla ilk misafirimi ağırladım. Aileen bizimle çalışmaya geldiğinde Deren 5 yaşındaydı. Tam 14 yıl çocuklarıma ikinci bir anne, bana kardeş oldu. Ne zamandır görmüyordum, anılar canlandı, gözler doldu. Sevgi ne güzel şey. Canım Ailem.” ifadelerini kullandı.

Yaptırdığı test sonucunun pozitif çıkması sonrasında daha önce temasta bulunduğu kişileri sosyal medya hesabından uyaran Defne Samyeli “Son günlerde temasta bulunduğum neredeyse herkese bir şekilde ulaşarak bu kişileri uyardım. Ayrıca davetlerde yaklaşarak benimle fotoğraf çektiren kişileri de haberdar etmek adına sosyal medyadan koronavirüse yakalandığımı ve kendilerinin de test yaptırmaları konusunda uyarılarda bulundum ve bu kişilerin test yaptırmalarını istedim” ifadelerini kullandı.

Samyeli ayrıca, “Benimle hızlı şekilde ilgilenen sağlık çalışanlarına ve hemen iletişime geçip, bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sağlık Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler.” demişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here