Ana sayfa Magazin Demet Akalın verdiği sözü tuttu

Demet Akalın verdiği sözü tuttu

32
0

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşanan büyük yangında evi yanan Alzheimer hastası Fatma Öksüzoğlu’nun sosyal medyada yapılan paylaşımı sonrasında Demet Akalın, Alzheimer hastası yaşlı kadının evini kendi yaptıracağını duyurmuştu.

Alzheimer hastası Fatma Öksüzoğlu Manavgat’ın Karaöz Mahallesi’nde kızıyla birlikte yanan evinin önüne attığı yatakta uyuduğu sırada çekilen fotoğrafı, sosyal medyada binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Sosyal medyada gördüğü fotoğraf sonrası Demet Akalın Öksüzoğlu için ev yaptırma sözü verirken yaşlı kadının 480 metrekarelik arsasının üzerine 20 gün önce 80 metrekarelik 3+1 prefabrik ev yapımına başlandı. Mutfak dolaplarının da takılması ile birlikte evin tamamen bitirileceği belirtildi.

 Fatma Öksüzoğlu’nun torunu Mehmet Ali Öksüzoğlu evin çevre düzenlemesini yaparak Akalın’a teşekkür ederek şunları söyledi:

“Yangında annemle birlikte altlı üstlü oturduğumuz ev tamamen yandı. Allah Demet hanımdan razı olsun. Yangında yanan evimizin yerine prefabrik bir ev yaptırdı. Ev neredeyse bitti sayılır. Mutfak dolapları da takılacak. Ayrıca Demet Akalın bizlere evimize gereken tüm eşyaları da alacağını söyledi. Bizde yeni evimizin girişine ‘Demet Akalın Sevgi Evi’ diye plaket yaptırıp asacağız. Yaptığı bu iyiliği sürekli hatırlayacağız, hiç unutmayacağız.”

Öksüzoğlu’nun kızı Makbule Öksüzoğlu  ise, “Demet Hanımdan Allah bin kere razı olsun. Bize tavuk kümesi kadar da olsa bir ev olsa yeterdi. Şimdi kafamızı sokacağımız bir evimiz var. Ona çok teşekkür ediyorum, minnettarım. Kaza bela görmesin, ne muradı varsa ersin” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here