Ana sayfa Magazin Demet Akalın’dan Çılgın Sedat’a anlamlı destek

Demet Akalın’dan Çılgın Sedat’a anlamlı destek

317
0

Geçtiğimiz günlerde Beylikdüzü’nde bulunan 3  katlı villasında yangın Çıkan Çılgın Sedat’ın lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu’nun, evi yangın sonrasında büyük hasar görmüş, ünlü sanatçının yangın esnasında dışarıda olduğu ve evine geldiğinde tüm eşyalarının kül olduğunu görmüş ve gözyaşlarına boğulmuştu.

Star Tv ekranlarında Alişan ile birlikte sunuculuk yapan Demet Akalın programda Çılgın Sedat’ın evinden canlı yayın yaptı. Şarkıcının yangında küle dönen evini gören Alişan ve Demet Akalın, büyük üzüntü yaşadı.

Demet Akalın yangında evi büyük zarar gören Çılgın Sedat’a bu zor günlerinde haciz gönderildiğini öğrenerek “Bir insanın en zor zamanında haciz mi gönderilir? O haciz borcu bana ait. Ben o borcun tamamını üstleniyorum. Sen onu hiç düşünme ben ona o parayı bir saydırıp göndereceğim. Biz Alişan’la senin bütün evinin eşyalarını alacağız. Pandemi dönemindeyiz bunun ayıbı yok.” dedi.

Okan Kurt’un borçlarından dolayı 2018 yılında Demet Akalın’ın evine haciz gelmişti. O günleri hatırlayan Demet Akalın “Evimize haciz geldiğinde sadece evde iki koltuk bırakmışlardı. O dönem yanımda sadece birkaç arkadaşım kalmıştı. Ben o durumun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Dardan çok iyi anlarım. Bakmayın böyle görgüsüz gibi gözüktüğüme. Ben onları çok iyi anlıyorum. Alişan ile senin evini görünce perişan olduk.” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here