Ana sayfa Magazin Demii Moore’dan akıllara zarar itiraf

Demii Moore’dan akıllara zarar itiraf

866
0

56 yaşındaki Demi Moore piyasaya yeni çıkardığı “Inside Out” isimli kitabında hayatına dair çok ilginç itiraflarda bulunurken evliliği dönemindeki bir itirafı Amerika’da magazin dünyasına bomba gibi düştü. Demi Moore kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan eski eşi  Ahston Kutcher tarafından üçlü cinsel ilişki için kendisine çok fazla baskı yaptığını itiraf ederken eşinin de kendisini defalarca aldattığını itiraf ederken o dönemleri çok zor atlattığını da açıklamaktan çekinmedii.

YATAĞIMIZA ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİYİ ALDIK

Ashton Kutcher’in kendisinden15 yaş küçük olmasından dolayı evliliği boyunca kendisini daha genç hissettiğini söyleyen Demi Moore kocasının ısrar ve baskılarına dayanamayarak yataklarına üçüncü bir kişiyi alarak bu kişi ile bir kaç kez cinsel ilişkiye beraber girdiklerini söyleyen ünlü oyuncu aslında böyle bir şeyi kabul etmenin pişmanlığını hala yaşadığını itiraf ederek yaşadığı bu tecrübenin sonunda kocasının kendisini Britney Jones ve Sara Leal ile aldatılmasına yol açtığını düşünüyor.

Kitabı hakkında The Sun gazetesine konuşan Moore, Kocasının bu teklifini kabul etmesinin bir sebebinin de kendisine ona ne kadar eğlenceli ve mükemmel bir kadın olduğumu ispatlamak içindi dedi. Demi Moore’un kitabındaki itiraflar ve The Sun gazetesine verdiği röportajlar sonrasında Ashton Kutcher bu iddialar hakkında henüz bir açıklamada bulunmazken Ashton Kutcher’e yakın kişiler de bu konuda Kutcher’in sessizliğini koruyacağını açıkladılar.

Demi Moore ve Ashton Kutcher 2003 yılında tanışmışlar ve kısa bir süre sonrada Demi Moore hamile kalmış ama hamileliğinin altıncı ayında çocuğunu düşürmüştü. Demi Moore ayrıca kitabında bir dönem uyuşturucu ve alkol problemleri yaşadığını da itiraf etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here