Ana sayfa Magazin Dilan Çıtak “İbrahim Tatlıses’ten nefret ettiğim anlar oldu” dedi

Dilan Çıtak “İbrahim Tatlıses’ten nefret ettiğim anlar oldu” dedi

432
0

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak dün gece CNN TÜRK ekranlarında Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sunduğu, Sorgu Sual adlı programa konuk oldu. Dilan Çıtak kendisine ayrılan 15 dakikalık süre içinde müzik kariyerinden, özel hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulundu.  Programın son anlarında Çıtak gözyaşlarına hakim olamayıp hüngür hüngür ağladı.

Programda İdo Tatlıses hakkında sorulan soruya “Bu konu hakkında fazla bir şey söyleyemem ama kendisi ile konuşmuyoruz. Bazı insanlar yüzlerine sahte bir maske takarlar ve o insanlardan uzak durmak gerekir” derken babası İbrahim Tatlıses ile arasının kötü olmasının sebebi olarak İdo Tatlıses’i kast ederek “Babam çevresinden çabuk etkilenen birisidir” derken İdo’nun kendisini kıskanıp kıskanmadığı sorusuna da “Belki de çevresindeki insanların baskısından dolayı kıskanıyor olabilir” diyerek cevap verdi.

Program boyunca oldukça samimi ve içten cevaplar veren Dilan Çıtak Merve Şahin’in kendisine “Babandan hiç nefret ettiğin an oldu mu?” sorusuna yürekten bir cevap verdi. Çıtak soruya verdiği cevabında. “Babasının yaptığı ayrımcılıklar yüzünden nefret ettiğini, vefalı ve vefasız evlat ayrımcılığı yaptığı anlarda nefret ettiğim olmuştur” diyerek cevap verirken babası İbrahim Tatlıses’e “Siz” diye hitap ettiğini babası İbrahim Tatlıses’in de böyle istediğini ifade etti.

Kendisine babanda olup sevgilinde olmasını istediğin özellik sorusuna cesur bir yanıt veren Dilan Çıtak “Çapkınlık ve kadınlara olan tavrı” cevabını verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here