Ana sayfa Gündem Doğan Cücenoğlu’nun ölümünde kahreden detay

Doğan Cücenoğlu’nun ölümünde kahreden detay

736
0

Ülkemizin. Ünlü psikolog ve yazarlarından Doğan Cücenoğlu İstanbul Beşiktaş’ta yaşadığı dairede ölü bulundu. Hatırlanacağı üzere 83 yaşındaki psikolog ve yazar Cüceloğlu, bir süre önce anjiyo olmuştu.

Doğan Cücenoğlu’nun evinde ölü bulunmasının ardından yapılan ilk araştırmalarda Cüceloğlu evinde yürürken ayağının takılması sonucu başının üzerine düştü. Doğan Cücenoğlu’nun başını yere vurması sonucu Cücenoğlu’nun evindeki çalışanı durumu sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine Cücenoğlu’nun evine gelen sağlık ekipleri Cüceloğlu’nun hayatını kaybettiğini tespit etti. Babasının ölüm haberini alan Cüceoğlu’nun kızı da eve gelirken Cücenoğlu’nun oğlunun yurtdışında olduğu öğrenildi. Cüceoğlu’nun evinde adli tabip, savcı ve polis ekipleri incelemede bulundu. Evde yapılan incelemeler devam ediyor.

Doğan Cüceloğlu’nun hayatını kaybetmeden 2 saat önce sosyal medya hesabı Twitter üzerinden podcast paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu’nun ölümüne ilişkin yapılan açıklamada, “Müteveffanın kafa kısmında düşmeye bağlı kanamanın olduğu anlaşılmış olup, konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir” denildi.

Açıklamada, “İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince 06.02.2021 tarihi saat 14.00 sıralarında Beşiktaş ilçesi Akatlar Mahallesi’nde, meydana gelen olayda; Mehmet Doğan Cüceloğlu isimli şahsın yaşamını yitirdiği bilgisinin edinilmesi üzerine; müteveffanın evinde yapılan inceleme ve araştırma sonucunda, müteveffa şahsın evini haftada 2 defa temizlemeye giden M.Ç isimli şahısla yapılan görüşmede, evin kapısına geldikten sonra 2 defa zile bastığı, kapıyı açan kimse olmadığı, evin içine girdiğinde müteveffa şahsı hareketsiz olarak yerde yatar vaziyette gördüğünü ve daha sonra yetkililere haber verdiğini beyan etmiş, müteveffanın kafa kısmında düşmeye bağlı kanamanın olduğu anlaşılmış olup, konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir” denildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here