Ana sayfa Magazin Dubai’nin seçmeci müzik sahnesi

Dubai’nin seçmeci müzik sahnesi

819
0

Dubai, 2019’da Caz ​​Festivali’ndeki Jamiroquai’den Fatboy Slim’e kadar müzik endüstrisindeki en büyük isimlerden bazılarını büyük bir memnuniyetle karşıladı.

Uluslararası yıldızlardan Boyzone, “elveda turları”nın bir parçası olarak Emirlik’teki en son konserlerinden birini yaptı.

İrlanda ve İngiltere’deki en başarılı gruplardan biri olan grubun beş adet bir numaralı albümü var ve 25 milyondan fazla plak sattı.

Boyzone şarkıcısı Ronan Keating, “Yıllar boyunca bildiğiniz tüm yerlere geri dönmek bir zevkti, gittik, terfi ettik ve yıllar içinde gösteriler yaptık. Bu yüzden, geri dönüp düzgün veda etmek için bir gösteri daha yapmak güzel” diyor.

Grup arkadaşı Shane Lynch ise, “Adalet konusunda, İrlanda Köyü’nün hemen yanında oynadığımız bu gerçek mekan elbette – bunu vuramazsınız. Neredeyse bir anfi tiyatro için harika bir tür. Sahnede olduğunuzda, yukarı ve yukarı gider. Kalabalığı hissediyor ve oynamak için harika bir yer. Şahsen, burada oynamaktan hoşlandığım şey bu” diye konuştu.

Grup arkadaşı Keith Duffy de, “Bu tur gerçekten inanılmaz derecede iyi karşılandı” diyor. Güzel bir şov. Ve biliyorsun biz bir erkek grubu ve kırklımızdayız. Onunla yeterince uzağa gittik. Son bölümü kendimiz yazmak, biraz güvenilirlik ve biraz gurur duymak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

İrlanda Köyünden Küresel Köy’e, New York merkezli Uluslararası R & B yıldızı Jay Sean, 100 bin kişilik bir kalabalığa sahne oldu.

Sean, Dubai’de sahne almanın kariyeri için bir araç olduğunu ve şehirde müzik sahnesinin değiştiğini söyledi.

Sean, “İnternetin bugünkü olmadığını hatırlamalısınız. Sosyal medyamız yoktu. Kelimenin tam anlamıyla Youtube aracılığıyla öyleydi sanırım Dubai’de bir hayran kitlesine sahiptim” şeklinde konuştu. Sean, “Şarkılarımın burada çaldığını bilmiyordum, sonra Dubai’ye gelip bir konsere girdim ve ‘havalı’ oldum” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here