Ana sayfa Ünlüler Dünyaca ünlü isimler Antalya’ya akın etmeye devam ediyor

Dünyaca ünlü isimler Antalya’ya akın etmeye devam ediyor

693
0

Ülkemize gelen her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Antalya, aynı zamanda bir çok ünlü isme ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Yapılan bir araştırmada yıllık 20 milyon turist ağırlayan Antalya sosyal medyada en çok tatil merkezi olarak paylaşılan şehir ünvanını elinde bulunduruyor. Temmuz ayı itibari ile yaklaşık 8 milyon yabancı turist ağırlayan Antalya, deniz, kum ve turistik beldeleri haricinde lüks otelleri ile de dünyanın önde gelen tatil merkezlerinden birisi.

Dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya aynı zamanda bir çok uluslararası organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Bu organizasyonlara da dünyaca tanınmış ünlü yıldılar konuk oluyor. En son geçtiğimiz hafta Jennifer Lopez’in verdiği konser tüm dünya ülkelerinde büyük yankı uyandırdı.

Dünyaca ünlü aktör Jean Claude Van Damme geçtiğimiz hafta düzenlenen bir organizasyona katılmak için Antalya’ya geldi ve burada hayranları ile buluştu.

Türkiye’de 2016 yılında ilk kez düzenlenen EXPO 2016’ya ev sahipliği yapan Antalya’ya Deep Purple, Simply Reed, Level 42, Elton Jhon, Enrique İglesias, Ricky Martin gibi ünlü şarkıcılar ve gruplar konuk olarak katılmış ve bu sanatçıların verdikleri tüm konserleri binlerce kişi takip ederken dünyanın bir çok yayın organında da ciddi haber olarak yer almıştı.

Dünyaca ünlü Kamerunlu futbolcu Samuel Eto kendi adını taşıyan vakfının 10.kuruluş yıldönümünü Antalya’da kutlarken Deco, Eden Hazard, David James, Kolo Toure, Jay Jay Okocha, Carles Puyol, Desailly gibi ünlü futbolcularla beraber İtalyanların ünlü teknik direktörü Fabio Capello Antalya’ya gelerek bu geceye katıldılar.

Antalya’da düzenlenen moda organizasyonlarına Paris Hilton gibi ünlü isimler konuk olurken, Adriana Lima, Bar Rafeli, Ana Beatriz Barros ve Valeria Lukyanova gibi dünyaca ünlü mankenler Antalya’da podyuma çıktılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here