Ana sayfa Magazin Dünyaca ünlü yıldız isim inşaat ustasıyla evlendi

Dünyaca ünlü yıldız isim inşaat ustasıyla evlendi

292
0

İngiltere’nin ve dünyanın önde gelen gazetelerinden biri olan  Daily Mail gazetesi Pamela Anderson’un noel arifesinde kendi evinin inşaatında çalışan ustalardan biri olan Dan Hayhurst ile  Anderson’ın Kanada Vancouverdaki evinde düzenlenen özel bir törenle evlendiğini yazdı.

Çiftin evlilik törenlerine iki ailenin yakınları ve arkadaşlarının katıldığı belirtilen haberde. Anderson, Kanada’nın Vancouver adasında bulunan Ladysmith adlı kasabada büyükanne ve büyükbabasından 25 yıl önce satın aldığı bir mülkte evlendiğini de ekledi. Çiftin ilk baştan beri mütevazi bir evlilik töreni düşündükleri için evlilik törenlerini tanışmalarına da vesile olan kır evinin bahçesinde gerçekleşti. Evlilik töreninde kısa bir konuşma yapan Anderson’un   “Çok aşığım. Tam olarak olmam gereken yerdeyim, beni gerçekten seven bir erkeğin kollarında” diyen Anderson, bu mülkün iyileştirici bir enerjisi olduğuna inandığını ve Dan Hayhurst ile geçen yıl koronavirüs kısıtlamalarının başlangıcında tanıştığını söylediği öğrenildi.

Anderson daha sonra basına yaptığı açıklamada eşiyle evinin restorasyon çalışmaları sırasında tanıştığını ve aralarında hızla gelişen aşkı evlilikle taçlandırdıklarını açıkladı.

Pamela Anderson, ilk evliliğini 1995 ile 1998 arasında Tommy Lee ile yaptı. Bu evlilikten iki çocuğu oldu. Anderson, 2006 ile 2007 arasında Kid Rock ile evli kaldı. Daha sonra Rick Salomon ile ilk evliliğini 2007 ile 2008 arasında yaptı. Çift, 2014 ile 2015 arasında bir kez daha evlenip boşandı. Pamela Anderson, Jon Peters ile de 2020 yılında sürpriz şekilde evlenip aynı yıl boşandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here