Ana sayfa Magazin Ebru Şallı’ya gönderme

Ebru Şallı’ya gönderme

632
0

Uğur Akkuş geçtiğimiz sene çocuklarının annesi Gonca Derin’den boşandıktan kısa bir süre sonra ünlü manken Ebru Şallı ile nikah masasına otururken Ebru Şallı ile Gonca Derin arasındaki gerginlik magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Uçankuş Tv. ekranlarında yayınlanan Canlı Masa programına bağlanarak konuk olan Gonca Derin geçtiğimiz günlerde çocuğunun vefatıyla zor günler yaşadığını ifade eden Ebru Şallı’yı sert sözlerle eleştirdi.

Bilindiği üzere Ebru Şallı’nın 10 yaşındaki oğlu Pars lenfoma tedavisi görürken hayatını kaybetmesi üzerine ünlü manken zor günler geçirmişti. Ebru Şallı’nın kendisini toplaması için yeni eşi Uğur Akkuş devreye girerek kendi çocukları ve Ebru Şallı’nın oğlu Beren ile birlikte tatile çıkmışlar ve Şallı’nın bu tatilden yapmış olduğu paylaşımlara sosyal medya üzerinden eleştiriler gelirken en ağır eleştiri de Gonca Derin’den geldi.

Ebru Şallı sosyal medya hesabından tatilden mayolu fotoğraflarını paylaşırken bunu sadece  oğlunun vasiyetini yerine getirerek kendini  daha iyi hissettirdiği için yaptığını açıklamasının ardından eşinin eski eşi Gonca Derin “Arkadaşlar hep mayoluyum diye eleştiriyorsunuz ama ölen ablamın vasiyetiydi” ifadelerini kullanarak Ebru Şallı’ya gönderme yapmıştı.

Canlı yayında da bu konuda bir açıklama yapan Gonca Derin “ Kimse 8-9 yaşındaki bir çocuğun anne ben öldükten sonra sen şunu, bunu yap diye bir vasiyeti olacağına inanmaz. İnsan istediğini yapar, mayo da giyer, bikini de giyer yasta tutar. Ama bunu çocuğa bağlamasın” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here