Ana sayfa Magazin Ece Erken’in evli eski sevgilisi eşinden boşandı

Ece Erken’in evli eski sevgilisi eşinden boşandı

451
0

Ece Erken’in evli olan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak ilişki hem sosyal medyada hem magazin basınında çok konuşulmuştu. Yasak ilişki ilk önce Ece Erken’in evli sevgilisi ile yaşadığı kıskançlık krizi sonrasında evli sevgilisinin otomobillerine zarar vermesi sonucu ortaya çıkmıştı. Gelen tepkilere aldırış etmeden ilişkilerini devam ettiren Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu basına ve sosyal medyada bir boşanma belgesi paylaştılar. Paylaşılan boşanma belgesinin sahte çıkması üzerine sosyal medyada linçe uğrayan Ece Erken sunuculuğunu yaptığı programda ilişkisini savunmak isterken evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu canlı yayına bağlanarak Ece Erken’e destek olmaya çalışmıştı.

Canlı yayında yaşanan bu olaylardan sonra sunuculuğunu yaptığı programdan ve televizyondan istifa etmiş ve daha sonra da Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisini sonlandırmıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nde 15 yıllık eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’ndan tek celsede boşanırken konu hakkında açıklama yapmaktan kaçındı. Ayrıldığı eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu ise boşanma davası sonrasında “ Evet eşimle 15 yıllık evliliğimizi sonlandırdık. Artık bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum. dedi.

Şafak ve Benan Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evliliklerinden iki çocukları bulunuyordu.. Magazin dünyası ve sosyal medya bu boşanmanın ardından ikilinin tekrar birliktelik yaşayıp yaşayamayacağını konuşurken iddialara göre Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here