Ana sayfa Magazin Ece Erken’in evli sevgilisinden açıklamalar

Ece Erken’in evli sevgilisinden açıklamalar

505
0

Ünlü sunucu ve bir çocuk annesi Ece Erken geçtiğimiz günlerde evli bir erkekle aşk yaşadığını itiraf etmişti. Bu açıklamasının ardından sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde Ece Erken’in evli ve iki çocuk babası olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na ait araçların dikiz aynalarını parçaladığı görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından bugün çalıştığı televizyon kanalından istifa ederken Ece Erken’in evli sevgilisi bu konu hakkında sessizliğini bozdu.

Ece Erken’in sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı programa canlı yayında telefonla bağlanan Mahmutyazıcıoğlu” Bir gönül ilişkisi yaşıyoruz ve kimseye yakalandığımız filan yok. Bir bedel ödenecekse ben ödemeye razıyım. Suçluysam suçu üstlenirim, yaptıklarımın ilişkimin arkasındayım. Kime ne?  Sosyal medyada paylaşılan görüntüler yeni değil. Çok eskiden yaşanmış bir olay Mal benim, ben şikayetçi değilsem kime ne? Biz bile bazen izlerken kendi aramızda gülüyoruz. Muhatabıma davamı açtım ve devam ediyor Ben bir babayım, Ece’de bir anne. Bizim ilişkimize saygı duyulmasını istiyorum. Susmayan herkesin de karşısındayım. Sosyal medyada Ece için bir linç başladı ve devam ediyor.  Bu linçe dur demek istiyorum, Bizim ilişkimiz iki kişilik. 3 kişi ile bir alakası yok. Kimse isteyerek yuvasını bozamaz. Artık herkes ilişkimize saygı duysun” dedi.

Sevgilisinin açıklamalarının ardından Ece Erken psikolojisinin artık bazı şeyleri kaldırmadığını söyleyerek sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı programdaki görevinden ayrıldığını açıkladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here