Ana sayfa Magazin Ece Üner ile Deniz Çakır arasındaki tartışma büyüyor

Ece Üner ile Deniz Çakır arasındaki tartışma büyüyor

404
0

Ermenistan’ın Dağlık Karabağ’da işgal girişiminin ardından Azerbaycan ve Türkiye tarafından püskürtülerek işgal ettiği köylerin tekrar geri alınması sonucu Ermeni asıllı ABD’li reality Show yıldızı Kim Kardashian sosyal medya hesaplarından Azerbaycan’ın aleyhine paylaşımlar yapmasının ardından Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’ın, Azerbaycan-Ermenistan çatışmalarıyla ilgili açıklamalarına yanıt verdi.
Ece Üner haber bülteninde “Kardashian’ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” demesinin ardından sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisi olurken binlerce beğeni aldı.

Ece Üner’in bu açıklamasının ardından kısa bir süre sonra Deniz Çakır sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Ece Üner’i hedef göstererek “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor.. İnanılır gibi değil.“ paylaşımını yaptı.

Deniz Çakır’ın bu paylaşımın ardından sosyal medyada bir çok kullanıcı “Ece Üner Kim Kardashian’a füze attı Deniz Çakır rahatsız oldu” yorumları yaparken Ece Üner’de Deniz Çakır’ın kendisine yaptığı yoruma sosyal medyada Twitter hesabından Çakır’a “Ben sıradan kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?” diye tepki gösteren Üner, “Pes’miş! Özünde; ‘bir yerinden uydurma’ dedim! Esas cinsiyetçilik, burada ‘cinsiyetçilik’ aramak! Ben ‘sıradan’ kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here