Ana sayfa Magazin Emre Aşık’ın boşanma davası açtığı eşi hakkında şok iddialar

Emre Aşık’ın boşanma davası açtığı eşi hakkında şok iddialar

532
0

Eşi Yağmur Işık’ın çocuklarına kötü davranıp darp ettiği gerekçesiyle Emre Aşık eşine boşanma davası açmak için mahkemeye müracaat etmişti. Emre Aşık ayrıca mahkemeye delil olarak eşinin çocuklarını darp ettiğine dair fotoğrafları sunarken eşi Yağmur Aşık’ın çocuklarının eğitim aldığı okulun müdürünü tehdit ettiği ve hakaretler ettiği öğrenildi.

Yağmur Aşık çocuklarının okuduğu özel okula giderek mahkemede aleyhine tanıklık yapan okul müdürüne “Dikkat et! Kadınsın, başına her an her şey gelebilir” dedikten sonra da “Yüzüne kezzap atacağım ve bu okulu da yakarak başına geçireceğim” dediği iddia edilirken okul müdürü Asiye K. Cumhuriyet Savcılığı’na giderek Yağmur Aşık hakkında suç duyurusunda bulundu.

Asiye K. mahkemeye tanık olarak çağrılmış ve verdiği ifadesinde “Aile içinde yaşanan olaylardan dolayı çocukların psikolojilerinin bozulduğunu” ifade etmişti. Okul müdürü Asiye K.’nın şikayeti üzerine Cumhuriyet Savcılığı vasıtasıyla Yağmur Aşık uzlaşma talebinde bulunmuş ve Asiye K.’nın uzlaşma talebini kabul etmemesi üzerine Yağmur Aşık hakkında iki yıl hapis cezası istemiyle yeni bir dava açıldı.

Yağmur Aşık geçtiğimiz günlerde de sokakta yaralı olarak bulduğu bir baykuşu veterinere götürmüş ve veterinerin kendisi ile geç ilgilenmesi üzerine veterinere şiddet uygulamıştı. Yağmur Aşık ayrıca bir özel hastanenin otopark görevlisini darp ettiği için Cumhuriyet Savcılığı’na çağrılmış, otopark görevlisinin şikayetini geri çekmesi sonucu olay kapatılmıştı.

Yağmur Aşık en son bir cezaevi firarisi ile aynı otomobilde seyahat ederken polis çevirmesinde yanındaki cezaevi firarisi ile emniyete götürülmesi basına yansımıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here