Ana sayfa Magazin Engin Altan Düzyatan Pakistanlı 3 çocuğu sevindirdi

Engin Altan Düzyatan Pakistanlı 3 çocuğu sevindirdi

403
0

“Diriliş Ertuğrul” dizisinin başarılı oyuncusu Engin Altan Düzyatan,  sosyal medya üzerinden zorlu hastalıklarla mücadele eden  dizinin ve kendisinin hayranı olan 3 Pakistanlı çocuk ile buluştu.

Bu buluşma Bir Dilek Tut Derneği ve Make a Wish Pakistan işbirliği tarafından gerçekleştirilirken bu etkinlik, Facebook üzerinden yayınlandı.

Akdeniz anemisi, oraklı hücre anamesi hastalıkları olan 3 Pakistanlı çocuk programa “Diriliş Ertuğrul” dizisinin dönem kıyafetleriyle katılırken Engin Altan Düzyatan’ın duygusal anlar yaşadığı gözlerden kaçmazken duygularını ifade eden Düzyatan, “Bana duyduğunuz bu sevgi yüzünden çok mutluyum. Hastalığınızın tedavisinde size ilham verdiğimi fark ettim. Dizideki rolüm çok zor bir roldü ve inanılmazdı. Bana gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ederim. Beni bu çocuklarla bir araya getiren herkese ayrıca teşekkür ediyorum. Umarım gerçek hayatta bir gün görüşürüz dedi.

Canlı yayında yaklaşık yarım saat kalan Engin Altan Düzyatan Pakistanlı çocuklarla buluşmanın kendisi için inanılmaz olduğunu dile getirerek, Make a Wish’e ve yayını izleyenlere teşekkür etti.

Pakistan’da özel olarak el işi olarak üretilen ve üzerinde “La İlahe İllallah” yazan bir kılıç Engin Altan Düzyatan’a verilmek üzere Karaçi Başkonsolosu Tolga Uçak’a teslim edildi.

Facebook üzerinden canlı yayına ayrıca Pakistan’ın sevilen sanatçıları Humayoun Saeed ve Zeba Bakhtiar’ın da katılırken Facebook üzerinden canlı olarak yayını 2 saat boyunca yaklaşık 42 bin kişinin izlediği öğrenilirken Ramazan ayında Pakistan’da yayınlanmaya başlanan “Diriliş Ertuğrul” dizisi büyük bir izlenme oranı yakalayarak dizi oyuncuları da Pakistan’da büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here