Ana sayfa Magazin Ertuğrul Özkök’ten ilginç itiraf

Ertuğrul Özkök’ten ilginç itiraf

574
0

Radyo D’nin koronavirüs salgını sonrasında başlattığı Instagram’dan  canlı yayınında sevilen radyo programcısı Adem Metan’ın konuğu dün Türk basın dünyasının duayen gazetecilerinden biri olan Ertuğrul Özkök konuk olurken bir çok kişinin izlediği canlı yayında Ertuğrul Öztürk ilginç bir itirafta bulundu..

“TWITTER’DAN HİÇ HAZ ETMİYORUM”

İnstagram üzerinden canlı olarak görüntülü bir şekilde bağlanılarak aynı zamanda buradan da canlı olarak yayınlanan programda Ertuğrul Özkök koronavirüs salgınından dolayı karantinada olduğunu ama Instagram kullanmayı hiç sevmediğini ve hala alışamadığını belirterek buranın tek güzel yanının Allah’tan buraya siyaset sokulmaması. Twitter’da siyaset sokulduğu ve yoğun olduğu için zaten Twitter’dan hiç haz etmiyorum. Burada trollerşme var, sanki insanlara hakaret etmek bir özgürlükmüş gibi görünüyor ve burada herkes herkes hakkında ifitira atabildiği pislik bir yere döndü. Instagram ile kıyasladığında Twitter çok daha kötü görünüyor. Instagram’da bir nebze sanki centilmenlik anlaşması var gibi. İnsanlar buraya siyaseti sokmuyorlar. Ben zaten siaysette hangi görüş olursa olsun siyasetteki kutuplaşmadan dolayı hangi görüşten olursa olsun benim hoşuma gitmiyor artık.”dedi.

“GONCA VUSLATERİ’Yİ DİKİZLEDİM”

İnstagram’da içim açılıyor. Sanırım benim yeni yerim Instagram. Takipleştiğim kişilerin canlı yayınlarına giriyorum. Şaka bir yana koronavirüs bizleri röntgenci yaptı. Bir çok kişi yatak odasını açıyor. Bende geçen günlerde Gonca Vuslateri’nin yatak odasını açtığında canlı yayına katılarak dikizlemiştim” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here