Ana sayfa Magazin Eski sevgilisi ile barışan Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklamalar geldi

Eski sevgilisi ile barışan Gülşah Saraçoğlu’ndan açıklamalar geldi

132
0

Gökhan Göz’ün Instagram’daki canlı yayına geçtiğimiz aylarda katılan modacı Gülşah Saraçoğlu,ağza alınmayacak küfürler kullanmıştı.

Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisinin canlı yayına katılarak eski sevgilisi Göz’e “O… çocuğu, kahpenin evladı” tarzında ağır hakaretlerde bulunmuş ve gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından özür mesajı yayınlamıştı.

Yaşanan bu olay sonrası iki eski sevgili arasında yeni bir gelişme yaşandı ve önceki günlerde Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeye başlayan Saraçoğlu ve Göz, ilişkilerine bir şans daha verdiler.

Yaşadıkları bu anları Saraçoğlu sosyal medya hesabından kendi çektiği karelerler duyururken yaptığı paylaşımına “ İlişkim hakkında ilk kez açıklama yapıyorum. Birçok badire atlattık. Ailelerimizi üzdük, birbirimizin kariyerini sarsacak sözler sarfettik. Ama bu kaosa rağmen güçlü bir şekilde çıkarak tekrar birlikte olma kararını verdik. Bu karar ikimizin ortak kararı. Bugüne kadar aramızda ne yaşanmışsa yaşanmıştır ama asla yalan olmamıştır. Ben bir kadın olarak ilişkimde hiç yalan söylemedim. Bu adam da benim yalansız riyasız ve delikanlı tarafımı sevdi bu adam. Ben de onu tabii ki.

“Artık bu saatten sonra birbirimize emanetiz ve her ikimizin de aslanlar gibi evlatları var. Kendi evlatlarımın babası için bir şey diyemem ama sevgilimin evlatlarının annesi çok kıymetli bir kadın. Yaşadıklarımızdan dolayı çok üzüldük ve bundan bir ders aldık. Bu olayda başta ailem olarak kimleri kırmışsam herkesten kendi adıma özür dilemeyi borç bilirim” notunu düştü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here