Ana sayfa Magazin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimlerine devam ediliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimlerine devam ediliyor

500
0

ATV ekranlarında yayınlanan ve ekranların en sevilen dizilerin başında gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncuları ülkemizde baş gösteren koronavirüse rağmen çekimlerine yeniden başladı. Yapımcılığını ATV’nin üstlendiği dizi için oyuncu ve çalışanların sağlıkları için ciddi önlemler alınırken çekimlerin mümkün olduğunca hızlı ve özenli yapılması sağlanarak yeni bölümlerin çekimlerine devam edildi.

DİZİDE FİGÜRAN SAYILARI AZALTILDI

Ekranların en çok sevilen ve fenomen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, koronavirüs salgını sonrası verdiği kısa bir aranın ardından yeniden motor dedi. Zaruri durumlar haricinde koronavirüs önlemleri kapsamının dışına çıkılmadığı dizinin yeni bölümlerinin çekilmesi herkesi şaşkına çevirdi. Ülkemizde koronavirüs salgının baş göstermesinin ardından bir çok dizi mecburi tatile çıkarken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz üç yönetmen ve 40 kişilik gruplar halinde ekipler olarak çalışarak dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine devam ederken dizinin yeni bölümlerinde az sayıda figürana rol verilirken çekimler hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

YAŞ ENGELİNE TAKILAN OYUNCULARA ROL VERİLMEDİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi setinde devamlı bir ambulansın bekletildiği, çekimler için çok fazla mekanların kullanılmadığı, tüm ekibin evlerinden alındıktan sonra dezenfektan işlemlerinden geçirildikten sonra sete girdikleri belirtildi. Ciddi bir dezenfektan masrafını göze alındığı gözlerden kaçmazken dizinin 65 yaş üstü oyuncuları olan Turgay Tanülkü ve Sabiha Toziya’ya yeni sahneler yazılmadı. Bu arada diziye tekrar geri dönüş yapan Sanem Çelik’in Bodrum’da yaşayan annesinin sağlık sorunları yüzünden bu bölümde izin aldığı öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here