Ana sayfa Magazin Esra Erol canlı yayında çileden çıktı

Esra Erol canlı yayında çileden çıktı

626
0

Hafta içi Esra Erol’un sunumuyla yayınlanan Esra Erol’da ilginç bir olay yaşandı. Programa katılan Vedat Türkoğlu adlı bir şahıs çocuklarının geçici velayetinin anne Tuğçe Türkoğlu’nda olduğunu söyleyerek eşinin kendisinden yaşça büyük bir adamla yasak aşk yaşayan eşinden bir an önce boşanmak istediğini söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi.

Vedat Türkoğlu canlı yayına katılarak eşinin kendisinden 30 yaş büyük Bayram Er’e kaçtığını ve onunla yaşadığını söyledi. Hakkındaki iddiaların ardından telefonla Esra Erol’da programına bağlanan Tuğçe Türkoğlu ise Bayram Er ile birlikte olduğunu doğrularken eşi hayatını mahvettiği için evden kaçtığını söyledi.

Programda Bayram Er ile TikTok üzerinden görüntülerini paylaşılmasından rahatsız olmadığı gözlenen Tuğçe Türkoğlu “Daha önce hayallerimden vazgeçtim. Artık vazgeçmeyeceğim. Senelerce şiddet gördüm” dedi. Eşinin ekranda doğruları söylemediğini belirten genç kadın, “Ben onun için zamanında anneme babama karşı geldim” ifadelerini kullanırken şu an çocuklarının velayetinin kendisinde olmasına rağmen çocuklarını annesine bıraktığını ve sevgilisi ile imam nikahı kıydıklarını ve 3 aylık hamile olduğunu söyledi.

Hamilelik açıklamasından sonra sinirlenen Esra Erol ise “Bu çocuğun babası kim olacak?” diye sordu. “Babası O (Vedat Türkoğlu) olmayacak” cevabını alınca iyice sinirlenen Erol ise “Çok beklersin” diyerek tepki gösterdi.

Yaşananların ardından dün canlı yayına çıkan Tuğçe Türkoğlu, Bayram Er’e kaçtığı için pişman olduğunu, her şeyi yasak aşkının zoruyla söylediğini anlattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here