Ana sayfa Magazin Esra Erol fuhuş çetesini ortaya çıkardı

Esra Erol fuhuş çetesini ortaya çıkardı

366
0

Gürcünaz Şenel adlı bir kadın 18 yaşındaki kızı Zeynep’in hayatından endişe duyarak ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında kızını aramak üzere yayına katılırken programda kızının bulunması için Esra Erol’dan yardım istedi. Esra Erol ise Zeynep’i kısa süre içinde buldu.

ATV ekranlarında günlerdir 18 yaşındaki Zeynep’in “Esra Erol’da” bulunması için yapılan yayınlar sonrasında Zeynep Şenel bulundu. Zeynep Şenel bulunduktan sonra çıktığı canlı yayında yaptığı itiraflar gündeme bomba gibi düştü.

Kaçırıldıktan sonra Esenyurt’ta Aysel adlı bir kadının evine götürüldüğünü iddia eden Zeynep Şenel kaldığı evin birçok kez fuhuş yüzünden basıldığını ve yeni bir ev arayışına girdiklerini açıkladı.

Canlı yayında kadın ticareti ve fuhuş yapan çetenin başında Aysel Güngör ve kocası İsmail Güngör’ün olduğunu söyleyen Zeynep Şenel, Halil isimli kişinin de her hafta 700 TL karşılığında kendisini Aysel Güngör’e verdiğini ifade etti.

Zeynep Şenel’in canlı yayında yaptığı açıklamalar sonrasında Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Alibeyköy Polis Merkezi açıklamaları ihbar kabul ederek Aysel Güngör ve İsmail Güngör çiftini yakalayarak gözaltına aldıktan sonra ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Geceyi nezarette geçiren Aysel Güngör, eşi İsmail Güngör ve Halil Boral isimli şahıs sabah saatlerinde yapılan operasyondan sonra Büyükçekmece Adliyesine sevk edilerek gözaltına alındı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here