Ana sayfa Magazin Esra Erol ve ekibi büyük panik yaşıyor!

Esra Erol ve ekibi büyük panik yaşıyor!

337
0

Sosyal medyanın geçtiğimiz haftalarda en çok konuşulan konularından biri olan ve ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da adlı programda 4 aylık bebeği ile katılan Esra K. adındaki genç bir kadının çocuğunun kendisinden yaşça çok büyük olan komşusundan olduğunu iddia etmesi ve bu kadına yapılan DNA testi sonucunda çocuğunun babasının komşusunun çıktığının açıklandığı anlarda yaşadığı sevinç olmuştu.

Program sonrasında sosyal medyada TT olan konu günlerce konuşulmuş, Esra K.’nın çocuğunun babası olan komşusu ise mahalle halkı tarafından dövülmüştü. Program sonrasında İstanbul’dan ayrılarak Aydın’a geri dönen Esra K. Nazilli girişinde polis ekipleri tarafından polis merkezine götürülmüş ve burada işlemleri tamamlandıktan sonra kadın sığınma evine yerleştirilmişti.

Kadın sığınma evine yerleştirilirken Esra K. için yaptırılan Covid-19 test sonucunun pozitif çıkması üzerine Esra K. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken kadın sığınma evindeki 2 çalışanın Esra K. ile temas ettiği gerekçesiyle evlerinde karantinaya alındı. Esra K.’nın 4 aylık bebeği ise devlet korumasına alındı.

Esra K.’nın yapılan Covid-19 test sonucunun pozitif çıkması Esra Erol ve ekibinin panik yaşamasına neden olduğu öğrenilirken Esra K.’nın katıldığı programda kendisi ile teması olan kişilerin Covid-19 testi yaptırıp yaptırmadığı bilgisine ulaşılamadı.

Sosyal medyada Esra K.’nın Covid-19 testinin pozitif çıkması ilahi adalet olarak yorumlanırken RTÜK’ün Netflix ve bazı kanallara uyguladığı cezanın ATV’den yayınlanan Esra Erol’la adlı programa uygulamaması tartışma konusu olmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here